Co u nas?

Aktualności

Newsy

Rekolekcje dla dzieci już 11 i 12 listopada w Krakowie !

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla dzieci  wieku 3 i 4 lat pod tytułem „Dobre Serduszka”. Dzieci razem z pluszowym Dobrym Serduszkiem odkryją co to znaczy mieć czerwone, dobre serduszko. Zrozumieją co to znaczy szanować zabawki, roślinki, zwierzęta i osoby oraz oddadzą swoje serduszko Dzieciątku Jezus, aby uczynił je dobrym. Będzie wiele radości i zabawy, kolorowania i podróży, scenek kukiełkowych i odkrywania świata uczuć.

Szczegóły i zapisy do środy 8 listopada  TUTAJ.

 

 

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla 5 i 6 latków pod tytułem „Droga do Boga”. Dzieci radośnie, razem z pluszowym Misiem Podróżnikiem, wyruszą na poszukiwanie dróg do Boga. Rekolekcje te, jak każda prawdziwa wyprawa, pełne są dynamiki i przygód. Dzieci odnajdą cztery drogi do Boga oraz odkryją gdzie Pan Bóg jest najbliżej nas. Będą zabawy, scenki, teatrzyki, rysowanie, mini kino  i wiele innych.

Szczegóły i zapisy do środy 8 listopada TUTAJ.

 

 

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla 7 i 8 latków pt. „Bóg mnie kocha – Królowie stworzeń”. Dzieci odkryją, że cały świat jest lawiną prezentów od Pana Boga, zrozumieją co to znaczy mieć oczy krowy i oczy ludzkie oraz odkryją kto jest królem stworzenia… Będzie wiele zabawy, wspólnej pracy w grupach, malowania flag, okrzyków, teatrzyków i wiele innych…

Szczegóły i zapisy do środy 8 listopada TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

 

Rekolekcje dla 7latków już 30 września w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla 7-8 latków pt. „Królowie stworzeń”, które odbędą się w dniach 29-30 września  w parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Zapisy do 27 września TUTAJ

„REKOLEKCJE DLA NIETYKALNYCH” JUŻ 11 CZERWCA W WARSZAWIE

Rekolekcje dla Nietykalnych są dla Ciebie jeśli:
– poruszasz się na wózku inwalidzkim lub doświadczasz innej niepełnosprawności ruchowej
– jesteś nastolatkiem i mieścisz się w przedziale wieku 13-18
– chcesz spotkać swoich rówieśników, którzy doświadczają podobnych trudności jak Ty
– szukasz rekolekcji dla siebie i chcesz spędzić jeden dzień w Bożej Obecności

Najserdeczniej zapraszamy Cię na warsztaty dla osób z niepełnosprawnością fizyczną w wieku 13-18lat. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie z cyklu „Spotkań z Chrystusem”. Warsztaty odbędą się w salach Domu Parafialnego oo. Jezuitów przy ul. Rakowieckiej 61 w Warszawie. Zaproponujemy Ci różnorodną pracę warsztatową, refleksję osobistą, pracę w grupie i wspólną wymianę doświadczeń, poznanie duchowości ignacjańskiej, radosny czas bycia razem, a na zakończenie Mszę świętą, na którą zaproszona jest również rodzina. Rekolekcje odbywają się bez obecności opiekunów.

Data: 11 czerwca (niedziela) w godzinach od 9.00-16.00

Miejsce: sala EMAUS domu parafialnego oo. Jezuitów przy ul. Rakowieckiej 61

Ofiara: 15 zł na pokrycie kosztów wyżywienia

Zapisy: do 7 czerwca TUTAJ

Festyn z papieżem Franciszkiem z okazji Dnia Dziecka już 28 maja w Warszawie!

Zapraszamy najserdeczniej na Dzień dziecka z papieżem Franciszkiem. Odbędzie się on 28 maja po Mszach św. dla dzieci o godz 10.45 i 11.30 w parafii pw. św Andrzeja Boboli w Warszawie. Planujemy dla Was wiele atrakcji w klimatach Ameryki Południowej. Festyn będzie okazją do poznania życiorysu papieża Franciszka, ale także kontynentu, z którego pochodzi. Zapraszamy wszystkich, którzy czują się dziećmi. Będziemy świętować w indiańskiej wiosce Inków oraz na plażach Argentyny. Zachęcamy wszystkie dzieci do własnoręcznego napisania listów do papieża Franciszka. Będziemy je zbierać w czasie trwania festynu. Wszystkie listy wraz z pozdrowieniami prześlemy wprost do Watykanu.

Rekolekcje dla 4-5latków już 6 maja w Warszawie!

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla 4-5latków pod tytułem „Mój Przyjaciel Jezus”. Zapisy do czwartku 4 maja TUTAJ

Rekolekcje dla dzieci I Komunijnych już w kwietniu.

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i dzieci rocznicowych pod tytułem „Serca prawe i na opak”.

Rekolekcje, które proponujemy, to 6 godzin intensywnych zajęć warsztatowych, podczas których dzieci z wielką radością i pasją odkrywają, w jaki sposób Bóg stworzył świat, dowiadują się jak powstały anioły oraz że serce człowieka jest miejscem, w którym chcą zamieszkać dwaj królowie. Jednym z nich jest głos egoizmu, który karze myśleć tylko o sobie. Drugim jest Bóg, który zaprasza by stać się jak Jezus i żyć miłością oraz służbą. Pierwsza Komunia św. jest jak słońce. Daje siłę, energię i światło, aby słuchać głosu Boga i żyć z Nim w codzienności.

Rekolekcje te są przede wszystkim wspaniałą przygodą. Dzieci pracują w małych grupach, w towarzystwie dorosłego opiekuna. Wspólnie tworzą swoją nazwę, okrzyk, flagę. Mają wiele okazji do wspólnej pracy, zabawy, ale również medytacji i refleksji. To jest czas tylko dla nich… na przygotowanie się do wyjątkowego spotkania.

Rekolekcje poprzedza obowiązkowe godzinne spotkanie przygotowawcze, które odbywa się dzień wcześniej.

Dostępne są 4 terminy do wyboru:

  • 1 kwietnia 2017 roku (sobota). Zapisy i szczegóły TUTAJ.
  • 2 kwietnia 2017 roku (niedziela). Zapisy i szczegóły TUTAJ.
  • 22 kwietnia 2017 roku (sobota). Zapisy i szczegóły TUTAJ. W tym terminie proponujemy również warsztaty dla rodziców.
  • 23 kwietnia 2017 roku (niedziela). Zapisy i szczegóły TUTAJ. W tym terminie proponujemy również warsztaty dla rodziców.

Rekolekcje dla 7-8 latków już 17-18 marca w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla 7-8 latków pt. „Królowie stworzeń”, które odbędą się w dniach 17-18 marca  w parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Zapisy do 15 marca TUTAJ.

Rekolekcje dla 9-10 latków już 10-11 marca w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla 9-10 latków pt. „Ziarno”, które odbędą się w dniach 10-11 marca  w parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Zapisy do 8 marca TUTAJ.

Rekolekcje dla 6latków w Warszawie już 28 stycznia!!!

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla dzieci w wieku 6 lat pod tytułem „Jestem osobą”. Rekolekcje te odbywają się w obecności rodzica lub rodziców. Odbędą się one w w Sanktuarium Narodowym oo. Jezuitów pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej 61. Zapisy przyjmujemy TUTAJ.